W dniach 27-28 lutego 2015 (troszkę wcześniej niż zwykle) odbyły się kolejne międzynarodowe targi edukacyjne organizowane przez magazyn PERSPEKTYWY. Uczennice i uczniowie, którzy przyszli do Pałacu Kultury i Nauki mogli zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną uczelni państwowych i prywatnych. Stoiska Uniwersytetu Warszawskiego, w tym Wydziału Fizyki – cieszyły się dużym zainteresowaniem. Kandydatki i kandydaci na studentów zadawali pytania dotyczące procesu rekrutacji, wykładanych przedmiotów, stopnia trudności nauki, m.in. na kierunku „Zastosowania fizyki w biologii i medycynie” oraz życia studenckiego, próbowali swoich sił w specjalnie na tę okazję przygotowanej krzyżówce. Zobacz zdjęcia.