Jak co roku jesienią Uniwersytet Warszawski zaprasza na Dzień Otwarty. Wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji na temat kierunków studiów znajdą coś dla siebie.

Ten dzień to możliwość i okazja do:

• zapoznania się z ofertą dydaktyczną (studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie i podyplomowe) największego polskiego Uniwersytetu;

• zadania pytań i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości związanych z wymarzonym kierunkiem studiów;
  • spotkania z kadrą dydaktyczną, studentami i absolwentami poszczególnych kierunków studiów oraz przedstawicielami organizacji studenckich.

Na stoisku Wydziału Fizyki znajdziecie aktualne informacje o wszystkich kierunkach (m.in. o kierunku “Zastosowania fizyki w biologii i medycynie”), specjalnościach i prowadzonej dodatkowej działalności popularyzatorskiej.